Eğitim Anlayışımız

Kurumumuz uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.
 
Okulumuzda Gardner’ın çoklu zekâ kuramı, Montessori, Etkin öğrenme yöntemi, Karakter Eğitimi ve Yaparak yaşayarak öğrenme yöntemleri kullanılmaktadır. Böylece okul öncesinde çocukların kendilerini keşfedebilecekleri zengin bir öğrenme ortamı oluşturulmaktadır.
 
Çocuklarımızın gelişimleri, kendi yaş gruplarına uygun programlarla, açık hava oyunlarıyla, şarkılarla, eğitici materyallerle, deney ve yaratıcı dramalarla zenginleştirilerek desteklenmektedir.
 
Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış müzik, dans, drama, jimnastik, İngilizce, tiyatro, sinema ve gezilerle desteklenmiş bir eğitim programı uygulanmaktadır.
 
Çocuklarımıza grup çalışmaları ile paylaşmayı öğretmek ve sosyal bir insan olmaları yönünde ilk adımı atmalarını sağlamak, çocuklarımızda öğrenme isteğini uyandırmak, araştırmacı, sorgulayıcı olmalarını desteklemek, karakter eğitimi ile; sevgi, saygı, paylaşma, yardımlaşma, empati, doğruluk, dürüstlük, arkadaşlık, dostluk ve sorumluluk bilinçlerini geliştirmek başlıca hedeflerimizdir.